Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Розумні” зупинки у Миргороді чутливі до негативних погодних умов

4 вересня у Миргородській міській раді відбулось засідання виконавчого комітету. Одним з питань порядку денного став стан пасажирських перевезень у місті.

У рамках цьго питання звернули увагу і на роботу розумних зупинок, де є безкоштовний вайфай, підзарядка для гаджетів та інформаційне табло з графіками прибуття громадського транспорту.

Система, за час перевірки, працювала безперебійно. Але попередній досвід говорить про те, що система супутникового моніторингового спостереження DozoR чутлива до негативних погодних умов (в хмарну погоду може погано передаватися сигнал з GPS трекера до супутнику, а також були пошкодження роботи табло через удари блискавки та фізичне пошкодження дротового з’єднання на самих зупинках через сильні пориви вітру), що, відповідно, може іноді викликати викривлення інформації, що виводиться на табло, інформує прес-служба Миргородської міської ради.

Спостерігалися поодинокі випадки, коли відбувалося механічне від’єднання GPS трекера деяких автомобілів у зв’язку з ремонтними роботами транспортних засобів, вирішення яких потребувало додаткового часу через приїзд спеціалістів – електриків ТОВ “Дозор Україна” з міста Житомир. Наразі ця проблема вирішена шляхом укладення договору на обслуговування системи з місцевими спеціалістами.