Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Радник Міністра внутрішніх справ зустрівся з робочою групою від громадськості Полтавщини

Голова Громадської ради при МВС України, Радник Міністра внутрішніх справ Володимир Мартиненко зустрівся з активом громадськості, які входять до складу робочої групи Полтавщини. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції в Полтавській області.

Як зазначив Володимир Мартиненко, регіональні робочі групи Громадської ради – це платформа для спрощеного спілкування громадськості з Центральним дорадчо-консультативним органом (Громадською радою), для обміну досвідом та внесення конструктивних пропозицій.

“Засідання робочих груп – це можливість без зайвої бюрократії комплексно вирішувати проблемні питання на місцях за різними напрямами (у сфері діяльності поліції, регіональних сервісних центрів МВС, міграційної служби, державної служби з надзвичайних ситуацій тощо). У тому числі, ініціювати проведення громадської експертизи”, – наголосив радник Міністра.

Представник регіональної робочої групи Вікторія Лоза зауважила, що долучитися до громадської діяльності може кожна ініціативна, мотивована людина, яка не тільки бажає змін, але й готова до активних дій та саморозвитку.