Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Письменниця з Лубен презентуватиме історичний роман на Форумі видавців у Львові

20 вересня письменниця з Лубен Раїса Плотникова презентуватиме свій роман “Реквієм для Рози” в рамках Форуму видавців у Львові. Захід відбудеться о 17-30 в фестиваль-ресторації “Лівий берег” (проспект Свободи, 28). Про це авторка повідомила на сторінці у Facebook.

Основна історична складова «Реквієму для Рози» – старі листи. Актриса колишнього театру Садовського, піаністка, пише коханому послання в безвість, змальовуючи жахіття свого існування у Києві на початку 20-х років ХХ століття. Чекісти змушують її працювати прибиральницею і після допитів замивати криваві сліди катувань у підвалі «черезвичайки», а пізніше – супроводжувати знущання над людьми грою на піаніно. Уже в наш час ці листи майже столітньої давності потрапляють до рук скромного доцента, викладача історії. У вирі сучасного життя він іде слідами авторки пожовклих аркушів, переживає власну драму, шукає паралелі в подіях минулих років і знаходить своє кохання вже у круговерті Революції Гідності.

Роман Раїси Плотникової отримав спеціальну відзнаку «Вибір видавця» на міжнародному літературному конкурсі «Коронація слова-2016».