Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

ПриватБанк пропонує оформити кременчуцьким школярам Картку Юніора

Аби батьки мали постійний фінансовий зв’язок з дітьми, ПриватБанк пропонує оформити  Картку Юніора.

“Картка Юніора – це банківська картка, яку можна оформити дітям від 6 до 17 років. Вона прив’язана до картки батьків, тож мамі чи татові приходять sms -повідомлення  про витрати дитини або запит на поповнення рахунку, якщо коштів на покупку не вистачило, – говорить керівник напрямку ЮніорБанк Кременчуцької філії ПриватБанку Інна Немченко. – Картка Юніора наділена всіма опціями “дорослих” карток.  Юний власник може планувати свої витрати, заощаджувати та навчатися фінансовій самостійності і грамотності”.

Картка Юніора незамінна у літній період, адже нею зручно користуватися на відпочинку. Батьки можуть миттєво переказати кошти дитині, яка перебуває в іншому місті чи за кордоном, та побачити, де їхнє чадо витрачає кошти. Для переказу достатньо здійснити просту операцію в Privat24 або скористатися терміналом самообслуговування.

“Картка Юніора – це не просто платіжний інструмент для дітей. Це додатковий батьківський контроль та спосіб навчитися розпоряджатися грошима. Із маленьких власників “юніорок” згодом виростають фінансово свідомі дорослі люди”, – зауважила також Інна Немченко.

Окрім того, власники Картки Юніора  мають змогу пройти навчання у Бізнес-Школі ЮніорБанку та весело й корисно провести час у квест-кімнаті “Загублені у банку”.

Замовити картку можна на сайті ЮніорБанку або ж у будь-якому відділенні ПриватБанку у Кременчуці. На цьому ж сайті можна слідкувати за всіма новинами й акціями та самостійно записатися на будь-який навчальний захід від ЮніорБанку.

Бізнес-Школа ЮніорБанку працює у Кременчуці з 2009 року. За цей час її закінчили більше 4 тисяч кременчуцьких школярів, а власниками Картки Юніора стали 6264 юних кременчужанина. Навчання, екскурсії у відділення ПриватБанку та Бізнес-Квести проводить команда сертифікованих тренерів, це 19 кращих співробітників Кременчуцької філії ПриватБанку.