Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прийом сміття на Шишацькому полігоні стане платним

Завершилося упорядкування Шишацького полігону для твердих побутових відходів. Маючи сертифікований полігон, мешканці громади вчаться цивілізованому поводженгю з відходами, повідомили у прес-службі Шишацької ОТГ. 

Щоби полігон, розрахований на десятиліття, прослужив свій гарантійний термін і прийняв якомога більше непотребу,   починають сортувати сміття. Розпочали з найпростішого – збирання пластикових пляшок у спеціально встановлені контейнери.

Також на полігоні передбачили окрему ділянку для великогабаритних і будівельних відходів, що захаращують простір і не мають потенціалу до органічного розкладу.

Щоб мати кошти платити обслуговуючому персоналу, охоронцям, освітлювати територію, здійснювати відеонагляд тощо, вже з 1 жовтня прийом сміття на полігоні буде платним.

Мешканці громади зможуть, уклавши договір з КП “Техкомунбуд” і сплачуючи щомісяця кошти, відправляти своє сміття у контейнер, встановлений за місцем проживання. Можуть особисто вивозити його на Шишацький полігон і безпосередньо там оплачувати кошти, отримуючи квитанцію на руки. а можуть замовляти техніку з комунального підприємства, щоб забрали великогабаритний непотріб, – теж за плату, відповідно до калькуляції.