Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання владою службовими особами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Котелевської РДА

Прокуратурою Полтавської області розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання владою службовими особами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Котелевської РДА при закупівлі комплекту шкільних меблів на загальну суму майже 200 тисяч гривень.

Установлено, що службовими особами відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Котелевської РДА з підприємцем укладено договір відповідального зберігання майна та проведено розрахунок за придбання комплекту шкільних меблів на загальну суму майже 200 тисяч гривень.

Вказані дії відбулися без фактичної поставки товару, що є порушенням вимог Бюджетного кодексу України. Про це повідомили у прокуратурі Полтавщини.

За вказаним фактом органами прокуратури Полтавської області внесено відомості до ЄРДР за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

На даний час у кримінальному провадженні залучено спеціалістів Держаудитслужби у Полтавській області для надання оцінки законності використання бюджетних коштів.

Досудове розслідування триває.