Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Прокуратура Полтавської області вимагає повернути майже 80 га землі, яку громадянин незаконно отримав в оренду

У 2012 році Зіньківською районною державною адміністрацією надано громадянину в оренду майже 80 га землі сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства.

Установлено, що вказаний орендар ще у 2010 році для створення фермерського господарства отримав в оренду понад 190 га землі, реалізуючи таким чином своє право на землю за спрощеною процедурою.

Таким чином, громадянин безпідставно отримав майже 80 га землі, які згодом передав у суборенду своєму фермерському господарству. Про це повідомили у прокуратурі Полтавської області.

Відповідно до Закону України «Про фермерське господарство» та Земельного кодексу України громадяни, які не в перше мають намір отримати земельні ділянки мають право отримувати землі на конкурентних засадах через участь у торгах, а також обов’язково має проводитись нормативно грошова оцінка земельних ділянок.

Зважаючи на порушення вимог діючого законодавства, прокуратура звернулась до суду з позовною заявою повернути державі з незаконного користування майже 80 га землі.

Система Orphus Поделиться на fb