Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Представлення нових заступників, робота ЖКГ та пільгові перевезення: у Полтавському міськвиконкомі відбулась апаратна нарада

Ранком 24 вересня в залі засідань міської ради відбулася апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів виконкому, комунальних підприємств та установ. На засіданні були присутні депутати міської ради, представники засобів масової інформації.

Насамперед секретар міської ради Олександр Шамота подякував за роботу усім службам, залученим до організації та проведення загальноміських заходів з нагоди 75-ої річниці визволення Полтави від нацистів, та представив працівникам управлінь та відділів нових заступників міського голови, повідомляють у міській раді.

Під час засідання секретар міської ради дав доручення підготувати проекти рішень з актуальних питань для включення їх до порядку денного засідання виконкому та сесії міської ради. А також розпочати роботу над формування бюджету міста на 2019 рік.

Олександр Шамота визначив одними з пріоритетних питань пільгове перевезення та роботу ліфтового господарства. Ці завдання секретар міської ради поставив заступнику міського голови (питання діяльності та розвитку ЖКГ) Олексію Чепурку.

Голова фракції «БПП «Солідарність» Андрій Матковський підкреслив важливість роботи над концепцією інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030», як стратегічного плану розвитку Полтави. Так, очільник найбільшої фракції звернувся до директора КП «Інститут розвитку міста» долучити до обговорення концепції депутатів міської ради. Особливу увагу приділити розділу розвитку туристичної сфери, як одного з пріоритетних та стратегічно важливих для Полтави.

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Дмитро Сенчакович звернувся до керівників ЖКГ на благоустрій Корпусного парку, зокрема на належний стан Монументу Слави.