Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Працівникам та роботодавцям ТРЦ Полтави розповіли про переваги офіційного працевлаштування

Працівники Управління Держпраці, Головного управління Пенсійного фонду та Головного управління Державної фіскальної служби у Полтавській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з роботодавцями та найманими працівниками в одному з торгівельно-розважальних центрів Полтави. 

Під час інформаційної кампанії  і працівникам, і покупцям торгівельного центру було наголошено на неприпустимості неофіційного працевлаштування та виплати заробітної плати без нарахування і сплати податків і єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, повідомлено про переваги офіційного працевлаштування, а також попереджено роботодавців про їх відповідальність у разі використання найманої праці без офіційного оформлення. Про це повідомили в Управлінні Держпраці у Полтавській області.

Представники Держпраці, ПФУ та ДФС роздали перехожим буклети з інформацією для роботодавців та найманих працівників, надали відповіді на питання в межах компетенції структур та проконсультували всіх бажаючих.

Нагадаємо, що для реалізації своїх трудових прав та забезпечення оптимального рівня свого майбутнього кожна працююча людина повинна вимагати від роботодавця легального оформлення трудових відносин через укладання трудового договору (видання наказу про прийняття на роботу), а також регламентацію трудових відносин відповідно до чинного трудового законодавства. У разі відмови роботодавця кожен громадянин має право звернутися до Управління Держпраці у Полтавській області або до суду за захистом своїх конституційних прав.