Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Потужний засіб для активізації роботи мозку

Більшість людей не знають про користь для здоров’я, яку вони можуть отримувати із вживанням фініків. Але цей неймовірний і смачний плід може творити дива для поліпшення здоров’я.

Вони дуже поживні і включають речовини, які здатні впоратися із закрепами, кишковими розладами. А також проблемами з серцем, анемією, діареєю і багатьма іншими проблемами, повідомляє terrawoman.ua.

Фініки багаті поживними речовинами

 Вони містять калій, мідь, клітковину, вітамін B6, магній і марганець. Вживання всього 3-х штук забезпечить організм необхідними поживними речовинами. А також вони допоможуть поліпшити роботу усієї травної системи, що дуже важливо для роботи усього організму.

Оскільки вони містять багато клітковини, то можуть значно понизити ризик раку товстої кишки, а також діяти як природний засіб від геморою.

Оскільки фініки містять достатню кількість магнію, то вони діють як протизапальний засіб. В результаті допомагаючи позбавитися від суглобових і м’язових болю. Дослідження показали, що магній, знайдений у фініках, допомагає зменшити артеріальне запалення, знижуючи ризик серцевих захворювань. А також інших захворювань, таких як артрит і хворобу Альцгеймера.

Магній, який вони містять, корисний для зниження високого кров’яного тиску. Калій, який також є присутнім в датах, корисний для правильного функціонування серця, а також для зниження артеріального тиску.

Дослідження вивчали, чи чинять ці плоди який-небудь вплив на ризик розвитку інсульту. Було проведено 7 досліджень, які показують, що фініки знижують ризик розвитку інсульту на 10%.

Активізують функціонування мозку

Проводилися дослідження взаємозв’язку між вмістом поживних речовин у фініках і ​​здоров’ям мозку. В результаті було виявлено, що споживання вітаміну B6, яким багаті фініки, сприяють поліпшенню функціонування головного мозку.

А це означає, що у вас будуть точніші спогади і відмінна концентрація уваги з щоденним вживанням всього 3 фініків. А також допомагає тримати розум гострим і краще підготовленим до навчання.