Ви тут:
Суспільство Україна 

“Полювання” на генерала: підсумки другого дня польової фази навчання “Rapid Trident — 2018” (ФОТО)

На українсько-американських командно-штабних навчаннях із залученням військ “Репід Трайдент — 2018″ (“Rapid Trident — 2018”) вчора був другий день активної (польової) фази, повідомляє прес-служба Міноборони України.

Як повідомляє Об’єднаний прес-центр “Rapid Trident — 2018” за легендою маневрів розпочалось широкомасштабне вторгнення військ сусідньої умовної держави. Важкі умовні бої ще тривають, про їх перебіг та про перші результати відбиття збройної агресії об’єднаними силами українських військових та бійців багатонаціональної дивізії буде повідомлено пізніше.

Водночас з вторгненням армійських підрозділів сусідньої умовної держави-агресора, активізувалися і ворожі спецпризначенці. Чисельна диверсійно-розвідувальна група умовного противника здійснила спробу взяти у заручники одного з умовних керівників коаліційних збройних сил.

З цією метою умовні диверсанти з засідки здійснили напад на колону, у якій пересувався високопосадовець. Роль ворожого спецназу грав підрозділ українського OPFOR, командири та більшість бійців якого мають бойовий досвід, у тому числі й досвід успішних наступальних дій. І засідка була влаштована та “відіграна” за всіма правилами військового мистецтва: раптовість, ідеально вибране місце (ділянка вузької лісової дороги, оточена зарослими чагарником ярами), з першого гранатометного пострілу підбита головна машина.

Але колону охороняли бійці одного зі спеціалізованих підрозділів Управління державної охорони України. Саме їхня спеціалізація — протидія будь-яким диверсійним атакам. Тому, хоча в результаті інтенсивного умовного боєзіткнення бійцям OPFOR і вдалося заблокувати рух колони та завдати умовних втрат українській стороні, досягнути своєї головної мети — взяти у полон та допитати представника командування багатонаціональної дивізії, українські військові їм не дозволили.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

поширити новину: