Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтаву відвідав голова Української секції Міжнародної поліцейської асоціації Андрій Василишин (ФОТО)

Сьогодні у Головному управлінні Національної поліції Полтавської області відбувся Всеукраїнський з’їзд регіональних відділень Української секції Міжнародної поліцейської асоціації. На нього до Полтави приїхав і голова Української секції Міжнародної поліцейської асоціації Андрій Василишин.

Він поділився своїми враженнями від поїздки на Полтавщину.

“Полтавську область я знаю давно, ще коли працював міністром. Я дякую начальнику поліції Полтавщини Андрія Замахіна, голову Полтавського регіонального відділення МПА Олександра Телика, який дуже багато робить для нашої організації. У полтавців можуть перейняти досвід наші колеги. Наше завдання зміцнити дружбу, взаємодію з поліцією, надавати допомогу поліцейським у роботі. Хай вам щастить, мирного вам неба та благополуччя”, – сказав Андрій Василишин.

Перед початком засідання регіональних відділень учасники вшанували пам’ять загиблих колег та поклали квіти до підніжжя пам’ятника загиблим правоохоронцям. Після цього члени асоціації на нараді обговорили нагальні питання організації, підбили підсумки своєї діяльності та намітили плани на майбутнє.

“У нас проходять наради по всій Україні для того, щоб подивитись як йде виконання спільного плану зі взаємодії з поліцією, поспілкуватися на місцях з членами нашої асоціації та керівництвом силових структур. Також важливо обговорити організацію спортивних та інших заходів для правоохоронців”, – додав голова Полтавського регіонального відділення МПА Олександр Телик.

Міжнародна поліцейська асоціація охоплює 66 країн-членів. Її штаб-квартира знаходиться у Лондоні. Українська секція була заснована 20 років потому. Вона має 24 регіональні відділення, нараховує близько 6 тис. членів.

Головне завдання асоціації, до якої входять, як ветерани МВС, діючі поліцейські так і громадські діячі, – сприяння діяльності правоохоронних органів, допомога бійцям АТО, ветеранам внутрішніх справ, розвиток міжнародних зв’язків, проведення спортивних змагань та інше.