Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавська обласна влада підписала меморандум із Ініціативою CoST Ukraine

Сьогодні Полтавська обласна влада підписала меморандум із Ініціативою CoST Ukraine, яка забезпечує прозорість та підзвітність будівництва об’єктів інфраструктури та сприяє підвищенню ефективності використання публічних коштів та зменшенню неефективного управління під час будівництва та експлуатації інфраструктурних об’єктів, подоланню корупції.

“Часто чую критику стосовно ремонту доріг, і найчастіше — безпідставну або необґрунтовану. І сьогодні ми зробили ще один крок для підвищення довіри громадян. Наші нові партнери прагнуть поширювати таку систему і на місцеві громади, тож у результаті ми отримаємо більше якісних об’єктів інфраструктури”, – повідомив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький у соцмережі.

 

Довідково. CoST (Construction Sector Transparency Initiative) – це добровільна Ініціатива широкого кола зацікавлених сторін із секретаріатом у м. Лондоні (Велика Британія) призначена для забезпечення прозорості та підзвітності будівництва, яке здійснюється за рахунок публічних коштів. Ініціатива об’єднує представників влади, громадськості та бізнесу з метою:

  • забезпечення прозорості та підзвітності будівництва об’єктів інфраструктури, що здійснюється за публічні кошти;
  • підвищення ефективності використання публічних коштів;
  • зменшення неефективного управління під час будівництва та експлуатації інфраструктурних об’єктів та подолання корупції.

В Україні Ініціатива CoST була започаткована у листопаді 2013 року, коли Укравтодор став її членом, і почала свою активну роботу влітку 2015 року за підтримки Світового Банку та активної позиції Уряду України, зокрема Міністерства інфраструктури.