Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські журналісти на один день стали працівниками “Полтававодоканалу”

25 вересня КП “Полтававодоканал” влаштував акцію “Журналіст змінює професію”. Представники ЗМІ могли не просто побачити “зблизька” роботу різних підрозділів підприємства, а й безпосередньо взяти в ній участь.

Спочатку, як і належить, для всіх провели інструктаж з техніки безпеки. Далі журналісти у супроводі досвідчених водоканалівців розїхалися на об’єкти, відповідно до розподілу. 

Хтось допомагав робити повірку лічильників, хтось спробував свої сили в абонентському відділі, одна група навіть брала участь у ліквідації пориву комунікацій. “Новинам Полтавщини” продемонстрували специфіку роботи Затуринського водоочисного комплексу, лабораторії з контролю якості стоків тощо.

Після повернення на базу журналісти поділилися своїми враженнями із керівництвом “Полтававодоканалу”. Вони зізналися, що, як і більшість споживачів, досі не мали достатього уявлення про тонкощі роботи працівників підприємства. 

“Завдяки цій акції ви стали ближчими до нас, а ми, завдяки вам – ближчими до людей, – зазначив генеральний директор “Полтававодоканалу” Василь Воротинцев,  – Наша робота і мусить бути непомітною:  якщо занадто не вихваляють і не сварять – значить, все функціонує нормально”.

 

На завершення для журналістів влаштували екскурсію територією першого водозабору. Полтавські медійники побачили “серце” підприємства – насосну станцію, що працює цілодобово,  перший резервуар чистої води, який колись забезпечував усе місто (для цього вистачало 80 кубометрів води), побували у водоканалівському саду, де висаджують дерева почесні гості.