Ви тут:
Суспільство 

Полтавські волонтери передали кошти, виручені за пластикові кришечки, на лікування військових

Гроші, виручені за майже тонну пластикових  кришечок, волонтери з “Полтавського батальйону небайдужих”, як і обіцяли, передали на лікування військових.

“Кошти уже перерахували захисникам. Це дві кардинально різні історії, але такі, що потребують нашої підтримки”, – розповіли у “ПБН”.

Володимир Тихоненко із Козельщинського району у червні цього року отримав поранення на Сході України. Боєць 56 бригади вже тривалий час лікує наслідки ворожого обстрілу. Осколки зачепили ребра, легені і що найнебезпечніше – хребет. Володимиру зробили декілька операцій. На даний момент медикаментами наш земляк забезпечений і перебуває на лікуванні в Полтаві, але реабілітація триватиме ще тривалий період. Тому волонтери вирішили на відновлення перерахувати 3500 гривень.

Ще 3500 тисячі гривень відправили Вячеславу Петровичу. Хоча він сам із Херсонської області, але разом із ним служили полтавці, що просили допомогти герою, який зараз бореться із важкою недугою.

“Як бачимо, завдяки звичайним пластиковим кришечкам, які здаємо на вторсировину, вдається зібрати кошти на добрі справи”, – зазначають волонетри.