Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавські митці зібралися на літературно-мистецьке чаювання

З нагоди Дня міста у Полтавській міській бібліотеці-філіалі № 2 продовжили традицію літературно-мистецьких чаювань, повідомили на сайті ЦБС. На гостину до користувачів бібліотеки та її працівників завітали полтавські літератори і художники. 

Молода письменниця Олена Колінько, чия книжка для дітей “Шпалереон” вийшла друком у київському видавництві “Фонтан казок” і відразу принесла їй популярність, розповіла, що незабаром побачить світ її друга книга – цього разу для підлітків.

Голова Полтавської організації Національної спілки письменників України Наталія Трикаш розповіла про спілчанські справи, ознайомила присутніх зі своєю поетичною збіркою “Вертикаль”. Поетеса Наталія Жовнір читала нові поетичні твори, присвячені Полтаві. Почули присутні і твори журналістки і письменниці Світлани Фільчак, котра у художній формі викладає абсолютно реальні житейські історії. 

Художниця Ніна Баканова, чиї живописні й флористичні картини зараз представлені на виставці в цій бібліотеці, розповіла, як вона почала займатися флористикою, про технологію створення картин з природних матеріалів – пелюсток квітів, листя тощо.

Багато запитань, що стосувалися роботи бібліотек, гості задали завідувачці бібліотеки-філіалу №2 Юлії Коваленко та її колезі, завідувачці бібліотеки-філіалу №6 Ірині Усовій, котра також брала участь у цьому заході.

Спілкування тривало більше двох годин.