Ви тут:
Медицина Полтавщина Пригоди Суспільство 

Полтавка отруїлася грибами і потрапила до реанімації

28 вересня 2018 року до реанімаційного відділення 4-ї міської лікарні м. Полтави з попереднім діагнозом “харчове отруєння дикорослими грибами” госпіталізована полтавка, 1995 року народження.

Дівчина – мешканка Шевченківського району м. Полтави.

Як інформує управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА. стан здоров’я хворої – середньої важкості.

Нагадаємо, 27 вересня до реанімаційного відділення 3-ї міської лікарні Кременчука з отруєнням грибами потрапила місцева мешканка, 1970 року народження.

У департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА фахівці розповіли про основні  причини отруєння:

  • 1. Вживання отруйних грибів. Найнебезпечнішим грибом вважається бліда поганка, яка є причиною важкого отруєння, що закінчується часто летально. А цей гриб недосвідчені грибники можуть переплутати з сироїжкою, печерицею, зеленушкою.
  • 2. Неправильне приготування умовно-їстівних грибів. Вживання старих або зіпсованих їстівних грибів.
  • 3. Вживання грибів, що мають двійників або змінилися внаслідок мутації (навіть білі гриби і підберезники мають своїх небезпечних двійників).

“Споживати гриби можна не всім. Оскільки цей продукт харчування важко перетравлюється, то у людей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, печінки, підшлункової залози він може викликати загострення основної хвороби. Лікарі не рекомендують вживати гриби дітям до 12 років, літнім людям, вагітним і матерям, які годують груддю.

Щоб убезпечити себе, краще вживати гриби, вирощені у теплицях. Тим, хто вирішив піти на „тихе полювання”, управління з питань цивільного захисту ОДА радить суворо дотримуватися правил збирання та приготування дикорослих грибів”, — сказано у повідомленні.