Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Поле для гольфа на місці Макухівського сміттєзвалища: якою школярі бачать майбутню Полтаву

У Полтаві завершився конкурс творчих робіт серед школярів Полтави на тему “Моя Полтава – моє майбутнє”. Молодшим школярам було запропоновано намалювати їх бачення Полтави через 12 років, а старші школярі могли висловити свою думку у відео.

Перше місце серед старших класів отримала учнівська робота від школи №14. Всіх суддів одностайно вразила мрія про створення гольф-поля на місці Макухівського сміттєзвалища після його рекультивації, та побудови нового сміттєпереробного заводу. Друге місце отримала відеоробота учнів школи № 29 – вони добре зрозуміли візію міста, яку пропонує відтворити Концепція Полтави 2030. Школа № 26 зайняла почесне третє місце, де було відмічено цікавий стиль подання інформації, інформує проект “Інтегрований розвиток міст в Україні” на своїй сторінці у Фейсбук.

За рішенням журі серед молодших класів перше місце отримала робота від школи №16, друге – школа № 38, третє- школа №13. Школи переможці отримають цінні призи – настольні ігри та спортивний інвентар – на церемонії відкриття фестивалю “Майстерня міста”, яке відбудеться 20-го вересня, у четверг о 17.30 на Театральній площі (вул. Соборності, 21).