Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Переможець “Мастер Шеф” відвідав Музей пива і самогону, що неподалік Полтави

Сьогодні у Музеї пива та самогону, що працює неподалік Полтави, у селі Абазівка, разом зі своїми студентами побував переможець 5 сезону телевізійного кулінарного шоу “Мастер Шеф” Євген Клопотенко.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила директора туркомплексу “Турист” та ініціаторка створення гастромузею Лариса Онищук.

“Сьогодні разом з Євгеном Клопотенко та його студентами апробовуємо маршрут “гастрономічні дива Полтавщини ” розроблений ГО “Обласний туристичній кластер”. До речі, Кластер працює з 2008 року. ПЕРШИЙ Об’єкт Музей Пива і самогону. Екскурсію веде господар музею Кожан Василь Юхимович”. – пише Лариса Оніщук.

Євген Клопотенко – кулінарний експерт, засновник Гастромайстерні Confiture, випускник французької кулінарної школи LeCordonBleu, переможець телевізійного кулінарного шоу.

Музей пива і самогону відкрився наприкінці червня. Там представлені оригінальні експонати — предмети вжитку, обладнання, матеріали, які були супутниками цього давнього промислу. Проводять екскурсії та дегустації напоїв.