Ви тут:
Відео Суспільство Цікавинки 

Олег Винник представив fashion-відео на пісню “Ты в курсе” (ВІДЕО)

Український співак, улюблениць мільйонів жінок представив fashion-відео на пісню “Ты в курсе”. 

У своїй новій роботі співак відійшов від від складних сюжетів, масштабних декорацій і на цей раз представив кліп, в якому є тільки він сам і його пісня.

У новому лірик-відео на запальну композицію “Ты в курсе” нічого не відволікає увагу глядача від персони артиста. Ролик повністю побудований на акторській грі виконавця, його жестах, поглядах і чарівності. Родзинку додають символічні атрибути: квіти, аксесуари. 

– «Ти в курсі» – жива, мелодійна пісня, яку дуже добре сприймають люди на концертах в моєму Стадіонному турі з однойменною назвою. Легка, танцювальна. Тому ми вирішили, що і відео на цей трек має бути лайтовим, – прокоментував задумку співак.

В основі концепції ролика закладена гарна fashion-story. Винник з’являється в 6-ти різних луках від популярних європейських брендів. Прототипами образів стали відомі світові зірки. Які саме? – творці кліпу пропонують глядачам визначити самостійно. Стилістика відео витримана переважно в жовтих, червоних, чорних і білих тонах. Таким чином основна увага концентрується на емоціях героя.