Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Обласна «Жіноча громада» та міська книгозбірня святкували Першовересень із полтавськими учнями

Щороку День Першого дзвоника відділення Міжнародної організації «Жіноча громада» зустрічає разом із дітьми та молоддю в бібліотечних залах, школах естетичного виховання, класних аудиторіях. Нинішній новий навчальний рік для учнів загальноосвітньої школи № 37 розпочався святковим уроком «Дітям – про європейську Україну. Діти – про європейську Україну» в книгозбірні-філії № 3 Централізованої бібліотечної системи, як повідомляє сайт Полтавської ЦБС.

Четвертокласників привітали з Першовереснем заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 37 Ніна Библів, учитель Світлана Корецька, бібліотекар Світлана Коротка, запропонувавши дітям вирушити в подорож сторінками книги Дарії Іваницької про українську землю, її міста і села. Шляхами національної духовності, історії нашої столиці, Української Народної Республіки, Козацької Держави й Київської Русі, скіфських і трипільських скарбів повела юних читачів заслужений працівник культури України, голова обласного відділення Міжнародної організації «Жіноча громада» Валентина Шемчук. Школярі захоплювалися і яскравістю «Дерева життя», вишитого на полтавському рушникові, і майстерністю опішненських гончарів. Серед українців, чиї імена уславили нашу Батьківщину в світі, діти назвали великих поетів Тараса Шевченка й Лесю Українку, серед земляків – письменників Івана Котляревського й Миколу Гоголя, автором пам’ятників котрим у нашому місті є ще один видатний полтавець – Леонід Позен.

Ми всі висловили щире визнання жертовності заради рідної землі, виявленої батьками Дениса Балабухи та Романа Циганського – Олександром Балабухою й Павлом Циганським, хто боронив рідну землю на її Сході в російсько-українській війні, та сьогодні разом із нами тепло вітає своїх синів та їхніх однолітків з початком навчального року.

Свято «Дітям – про європейську Україну. Діти – про європейську Україну» було одним із уроків-діалогів Національно-патріотичного проекту «У ріднім місті – рідні імена», що не перший рік здійснюють бібліотека-філія № 3 міської ЦБС та обласне відділенням Міжнародної організації «Жіноча громада».

Система Orphus Поделиться на fb