Ви тут:
Сільське господарство Суспільство Україна 

Незабаром у столиці відбудеться Десятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів

15 вересня заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева з вітальним словом відкриє Десятий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів. Організатором заходу є Федерація органічного руху України, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

Ярмарок відбудеться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Київської міської державної адміністрації, Швейцарської Конфедерації в рамках Проекту “Розвиток органічного ринку в Україні”, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія). А також за підтримки проекту “Німецько-української співпраці в галузі органічного землеробства”, USAID “Підтримка аграрного і сільського розвитку” та Президентського фонду Леоніда Кучми “Україна”.

Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів демонструє досягнення українського органічного сектору та став майже символічним місточком.

До заходу запрошуються всі бажаючі. Виробники з усієї України запропонують відвідувачам сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, повидло, хлібобулочні вироби тощо.

Також на гостей чекають дегустації органічних молочних та м’ясних продуктів і напоїв, конкурси, розіграш призів, можливість насолодитися чудовою музикою та піснями від відомих українських митців та творчих колективів.

Також гості матимуть змогу спробувати приготовані виключно з органічних інгредієнтів юшку, смажені кабанчики, ковбаси від професійних кухарів.