Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Назвали терміни, коли в Україні проводитиметься ЗНО-2019

Наступного року зовнішнє незалежного оцінювання стартує 20 травня і триватиме до 12 липня.

Кожен учасник, який зареєструвався, має пройти тести з щонайбільше 4-х навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з 11-и навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова, інформує Український центр оцінювання якості освіти.

Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:

– українську мову і літературу;

– математику або історію України (на вибір учасника);

– ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

У 2019 році випускники закладів загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат ЗНО з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію (ДПА), і вивчають цю мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.