Ви тут:
Суспільство Україна 

Навчання “Saber Junction-2018”: українських десантників вважають неймовірно ефективними (ФОТО)

Від роти 13-го окремого десантно-штурмового батальйону 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, що бере участь у навчанні “Сейбр Джанкшн-2018” у Німеччині, очікують неймовірної ефективності. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

Про це сказав командир зведеної батальйонно-тактичної групи “Блекфут” капітан армії США Брендон Шортер під час огляду стану екіпірування та оснащення одного з підрозділів десантно-штурмової роти.

“Нещодавно український підрозділ вже був на навчаннях Combined Resolve X. Десантники були неймовірно ефективні. Тож я очікую того самого й від цієї команди. Мені дуже подобається працювати з ними. Вони так само навчені, як і ми, теж мають досвід війни, але все одно намагаються навчатися чомусь і разом з тим, можуть чомусь навчити нас”, — підкреслив капітан армії США Брендон Шортер.

За його словами, процеси планування бойового застосування в армії США та України дуже схожі, що формує додаткову простоту комунікування:

“Аналогічна термінологія, схожа тактика. З українськими військовими дуже просто спілкуватися, планувати та взаємодіяти під час узгодження плану дій загальних сил”, — зауважив капітан армії США Брендон Шортер.

Як повідомив командир десантно-штурмової роти капітан Іван Федоренко, завдання командирам взводів та особовому складу визначені, рота готова до практичних дій на навчаннях.

На даний час до початку етапу навчань “Сейбр Джанкшн-2018”, на якому залучається українська десантно-штурмова рота, залишилося менше доби.