Ви тут:
Суспільство Україна 

Навчання “Козацька воля — 2018”: десантники відбили атаку з морського узбережжя (ФОТО)

Десантно-штурмові війська Збройних Сил України в рамках стратегічного командно-штабного навчання “Козацька воля — 2018” продовжують виконувати навчально-бойові завдання у багатьох регіонах країни. Про це повідомляє прес-служба Міноборони України.

На Одещині під прикриттям вертольотів Мі-24 та підрозділом гвинтокрилів Мі-8 армійської авіації СВ ЗС України до одного із районів морського узбережжя було доставлено десантно-штурмовий загін.

Вогнем зі стрілецької зброї були знищені “бойові плавці” умовного противника. Після підходу до берега малих “бойових катерів”, на підсилення десантникам вийшла броньована група, яка відбила атаку противника.

Водночас, на Херсонщині, підрозділи однієї із військових частин Десантно-штурмових військ відпрацьовували ведення рейдових дій в тилу умовного противника.

При цьому, десантники діяли по-бойовому, враховуючи набутий практичний досвід. Зокрема, для повної безпеки та недопущення різних “несподіванок”, десантники брали під охорону важливі мости, висоти та інші об’єкти. Лише після цього було здійснено рух колон з бронетанковою та автомобільною технікою.

Прикривали десантно-штурмові підрозділи з повітря ударні вертольоти Мі-24 армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України.

Командувач Десантно-штурмових військ ЗС України Михайло Забродський підкреслив, що особовий склад частин Десантно-штурмових військ та приєднані підрозділи армійської авіації мають за плечима значний реальний бойовий досвід, тож в ході навчань діють повністю по-бойовому.