Ви тут:
Спорт Суспільство 

Наразі українська збірна перебуває у топ-10 кращих команд Чемпіонату світу зі стрільби кульової

Чемпіонат світу в Кореї триває, і наразі українська збірна перебуває у топ-10 кращих команд, маючи в своєму активі 9 нагород та дві перепустки на Олімпіаду в Токіо.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов привітав новоспечену чемпіонку світу Олену Костевич з перемогою та завоюванням ліцензії на участь в літніх Олімпійських іграх-2020, повідомляють у Міністерстві молоді та спорту.

Зустріч з спортсменкою, яка кілька днів тому виборола золото світової першості у корейському Чханвоні, відбулась в Мінмолодьспорту 11 вересня.

Олена Костевич є Олімпійською чемпіонкою, володаркою двох олімпійських бронз та безлічі престижних міжнародних нагород. Проте вона підкорила світовий п’єдестал лише через 16 років після першого здобутку, такою високою є конкуренція в цьому виді спорту.

«Спортивна кар’єра складна, особливо у такому виді спорту, як стрільба. У Вас, Олено, велике майбутнє. Приємно бачити, що ви в чудовій спортивній формі. Ми віримо у Вас!», – наголосив Ігор Жданов.

Підіймалися й проблемні питання. Йшлося про відновлення стрілецького комплексу на Львівській навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міноборони, організацію навчально-тренувальних зборів та нормативно-правове забезпечення функціонування стрілецького спорту. За словами Міністра, наразі завершується робота над інструкцією з поводження зі спортивною зброєю.

«Будемо робити все можливе, щоб допомогти й створити всі відповідні умови для того, щоб успішно тренувалися не тільки Ви, а й вся наша стрілецька збірна», – підкреслив очільник Мінмолодьспорту.