Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Семенівщині закриють декілька відділень Укрпошти

У Семенівці відбулася нарада з питань функціонування поштових відділень району, повідомили “Семенівські вісті“. На зустрічі були присутні голова райради, голова РДА, т. в. о. начальника Управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марчишинець. Про роботу «Укрпошти» інформував директор Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» Андрій Рижов. 

Він розповів, що зараз у цього акціонерного товариства найбільша мережа закладів по Україні, щороку будуються нові відділення, комплекси й термінали, та все ж система «Укрпошти» потребує реформ.

Адже відділення, що знаходяться в селах, зазвичай приносять значно більше збитків, аніж доходів (близько 3000 грн. щомісяця). Тому виникла ідея зробити мобільні поштові відділення. Покищо запущений пілотний проект на Чернігівщині, де три райони повністю переведені на мобільне обслуговування: закуплені 130 автомобілів, обладнаних умовами для транспортування відправлень – навіть холодильниками, що дає змогу перевозити медикаменти, які потребують особливих умов транспортування. Результати будуть досліджені і таку систему запровадять по всій  Україні. На Полтавщині також будуть об’єднані відділення, в мобільних відділеннях залишаться лише начальник, водій і листоноша. Наступного року планують збільшити кількість міських відділень – до 92 ( додатково по одному в Кременчуці та Полтаві), а також зменшиться кількість сільських ВПЗ – з 520 до 486.

На черзі до закриття два відділення у Семенівському районі – Пузирівське (через брак кадрового забезпечення) та Новоселицьке. Але, як запевнив Андрій Рижов, таке реформування усієї системи піде лише на користь і якість послуг  не зменшиться, а лише зросте.