Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Семенівщині обговорили систему позашкільної екологічної освіти в області

У Семенівському районі відбувся семінар-практикум на тему: «Організація науково-дослідницької та практичної природоохоронної роботи з дітьми на заповідних територіях». Захід проходив на базі Криворудської ЗОШ І-ІІІ ступенів Семенівської РДА, дендропарку загальнодержавного значення «Криворудський», Семенівського НВК №2.

Організатори – Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, відділ освіти, молоді та спорту Семенівської райдержадміністрації, відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради.

Директор Криворудської школи Павло Бабарика ознайомив присутніх із системою екологічної освіти і виховання школярів та презентував роботу ввіреного йому закладу освіти. Про організацію науково-дослідницької та практичної природоохоронної роботи у творчому учнівському об’єднанні «Друзі природи» розповіла його керівник Валентина Бабарика. Учасники творчого учнівського об’єднання «Друзі природи» презентували результати моніторингу культивованої флори дендропарку загальнодержавного значення «Криворудський». Юні аматори екологічного театру «Червона стріла» Криворудської загальноосвітньої школи показали гостям фрагмент зі свого виступу.

На завершення пленарного засідання були вручені нагороди.

Колектив Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді отримав Диплом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук «Флагман позашкільної освіти України» як абсолютний переможець відкритого Рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» у категорії «Заклади позашкільної освіти обласного підпорядкування серед профільних закладів позашкільної освіти».

Грамотами і дипломами Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації та Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді нагороджені педагогічні працівники та колективи закладів позашкільної освіти за результатами їх участі у всеукраїнських конкурсах.
Усі учасники семінару-практикуму відвідали дендрологічний парк загальнодержавного значення «Криворудський» та за традицією на згадку висадили іриси сорту Спурія.