Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

На розвиток туризму і курортів Полтавщини використали 573, 7 тис. грн

Цьогоріч у Полтавській області розробили туристичні кластери, презентували інформаційно-просвітницький тур «В.І. Вернадський: життя та експедиції видатного академіка», театралізований туристичний маршрут «Крокуй Полтава», туристичний маршрут «Короленківська дача», туристичний археологічний маршрут «Від Скіфії до Русі». Також провели туристичні мистецькі заходи на брендових об’єктах культурної спадщини Полтавщини: «Купальські ігри на батьківщині Миколи Гоголя», етнофестиваль «Гелон-фест», IV міжрегіональний туристичний фестиваль «Гастрономічна гостинність Полтавщини». Крім цього, в області запровадили рекламний бренд «Люби Полтавщину, вона така різна».

Про виконану роботу у рамках обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2016 – 2020 роки розповіла директор Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентини Вождаєнко під час засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

За словами Валентини Вождаєнко, з 800 тис. грн, виділених з обласного бюджету на виконання заходів програми, у нинішньому році використано 573, 7 тис. грн.

“Цьогоріч вперше була розроблена аудіореклама подієвого туризму в області на радіо та у супермаркетах. Також створено презентаційний відеоролик українською мовою та з англійськими субтитрами. Наразі на етапі встановлення сенсорний екран у Полтавському обласному академічному театрі ляльок з презентацією туристичних об’єктів Полтавщини”, – розповіла директор Департаменту культури і туризму облдержадміністрації.

Серед планів Департаменту культури і туризму: проведення реконструкції Бузкового гаю й об’єктів рекреаційного фонду музею-заповідника імені Миколи Гоголя та підготовка пропозицій щодо збереження палацу Закревських (село Березова Рудка), палацу Муравйових-Апостолів (село Хомутець) і найдавнішої палеолітичної стоянки в Європі (село Гінці).