Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині збільшать фінансування обласної Програми з реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків

Сьогодні на засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму депутати підтримали проект рішення «Про внесення змін до обласної Програми реалізації молодіжної політики, підтримки сім’ї, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2015 – 2019 роки».

Зокрема, вони проголосували за збільшення суми фінансування на підтримку проведення мульти-фестивалю “Полтавський регіональний етап Міжнародної програми “Студентська республіка” на 120 тис. грн.

“Цього року ХХ ювілейний мульти-фестиваль “Полтавський регіональний етап Міжнародної програми “Студентська республіка” набирає великих масштабів та потребує значно більшого фінансування, ніж це було заплановано у попередньому році. Крім того, збільшення обсягів фінансування потрібне для для підтримки обласного проекту до Міжнародного Дня студента “Наша єдина студентська родина”. НЕобхідно збільшити суму фінансування на 40 тис. грн. А для підтримки обласного фестивалю-конкурсу учнівських проектів самоврядування “Ми віримо в гарне майбутнє” необхідно збільшити суму фінансування на 10 тис. грн”, – розповів заступник начальника Управління — начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Полтавської облдержадміністрації Михайло Габор.

Він також зауважив, що зазначені зміни у фінансуванні пов’язані з загальним підвищенням цін, подорожчання товарів та послуг пасажирського перевезення, харчування, проживання, оренди обладнання. Таким чином, підсумував Михайло Габор, для повного виконання програми необхідно збільшити загальну суму орієнтовного фінансування на 170 тис. грн.