Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині заклади соціальної сфери до опалювального сезону готові на 100%, – Едуард Рева

На сьогодні заклади соціальної сфери у Полтавській області повністю технічно підготовлені до опалювального сезону на осінньо-зимовий період 2018-2019 року. Зокрема, навчальні заклади – на 100% (630 об’єктів), дошкільні заклади – на 100% (629 об’єктів), заклади охорони здоров’я – на 100% (137 об’єктів).

Про це сьогодні на апаратній нараді у Полтавській облдержадміністрації відзвітував начальник управління житлово-комунального господарства Едуард Рева.

“На даний час технічна підготовка вже завершена. Також комплексно підготовлено до функціонування в осінньо-зимовий період 6343 житлові будинки, з них: комунальної форми власності – 4845, ОСББ та ЖБК – 1070, відомчий житловий фонд – 428 будинків”, – повідомив він.Також Едуард Рева додав, що підприємства водопровідно-каналізаційного господарства провели ремонт або заміну 66,2 км водопровідних та, 6,9 км каналізаційних мереж. Зокрема, мережі замінили у Полтаві, Лубнах, Горішніх Плавнях, Миргороді, Кременчуці, а також Миргородському, Чутівському, Зіньківському, Карлівському, Кобеляцькому, Козельщинському, Котелевському, Кременчуцькому, Лубенському, Оржицькому, Хорольському та Шишацькому районах.