Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині побувала делегація професійних дегустаторів меду

Асоціацію «Кластер «Меди Межиріччя» відвідала делегація на чолі із співробітником Інституту контрольованих за походженням найменувань Франції (INAO) Лораном Медорі, повідомляють “Семенівські вісті“. Члени Координаційного центру Асоціації мали змогу побувати на майстер-класі із дегустації меду у якості дегустаторів. 

Лоран Медорі – єдина людина, яка проводить професійні курси дегустації меду у Франції разом із Дмитром Кушніром – співзасновником бренду “Медові брати”. Вони розповіли, що метод дегустації меду заснований на методі дегустації вина. Дегустація проводилася на прикладі меду із синяка та буркуна.

“Оцінюючи мед, варто звертати увагу на його колір, на фоні білого листка добре видно різні відтінки меду, далі слід звернути увагу на консистенцію меду. На черзі – опис аромату. Він може бути потужнім чи делікатним, квітковим або фруктовим, з нотками деревини чи то спецій, аромат меду, як дивно це не звучить, може мати, навіть нотки тваринного походження, наприклад гречаний мед”.

Після того як аромат оцінено, переходять до смакового аналізу. За смаком мед може бути гіркуватим, солодким, з кислинкою. Чим більше у медові фруктози, тим він здається солодшим.

У професійних дегустаторів напоїв існує колесо, яке допомагає детальніше описати смаки та ароматів, на сьогодні це колесо адаптоване до опису меду. Дуже добре, коли дегустація проводиться не одноосібно, а багатьма дегустаторами, для того, щоб відбувався обмін думками та враженнями і відчуттями.

За статистикою, лише 15% з усіх людей на землі можуть мати вроджену схильність до тестування. При цьому вважається, що навчити всім тонкощам чутливості практично неможливо. Однак якщо у будь-якого фахівця є до цього певні здібності, то їх цілком реально посилити і розвинути до необхідного рівня.