Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині розпочали видавати “пакунок малюка”

14 вересня 2018 року Полтавщині надійшла перша партія одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».

Про це повідомляє Департамент соціального захисту населення Полтавської ОДА.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.05.2018 №427 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства» та постанови Кабінету Міністрів України від 20.06.2018 № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» (зі змінами) передбачено надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» з 1 вересня 2018 року, але не пізніше ніж через 30 днів з дня народження дитини.

Відповідно до законодавства управління соціального захисту населення протягом 3-х робочих днів забезпечують видачу “пакунку малюка”.

Жінкам, які народили дитину та на день виписки, починаючи з 1 вересня 2018 року, не отримали в пологовому будинку одноразову натуральну допомогу «пакунок малюка» органами соціального захисту населення буде доставлено «пакунок малюка» за місцем проживання, відповідно до поданих заяв.

До-речі, для забезпечення видачі «пакунку малюка» вже з 1 вересня безпосередньо в пологових будинках організовано прийом заяв у кожної жінки, яка народила дитину та виписується з пологового будинку, тому звертатися до управлінь соцзахисту не потрібно.

До складу одноразової допомоги «пакунок малюка» входить 25 речей, необхідних при народженні дитини.

  Перелік дитячих товарів для комплектування одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» при народженні дитини затверджений наказом Міністерства соціальної політики України № 1025 від 17.07.2018