Ви тут:
Економіка Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині підприємства-банкрути заборгували своїм працівникам 11,1 млн грн

Станом на серпень заборгованість із заробітної плати десяти підприємств-банкрутів Полтавської області складає 11,1 млн грн. З них 9,7 млн грн – на шести підприємствах, що перебувають у процедурах ліквідації та 1,4 млн грн – на чотирьох підприємствах у процедурі розпорядження майном.

Про стан та перспектив погашення зарплатних боргів до кінця 2018 року говорили на засіданні обласної робочої координаційної групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати та розширеній нараді Головного територіального управління юстиції у Полтавській області з арбітражними керуючими, повідомили у Департаменті соцзахисту населення
Полтавської облдержадміністрації.

Учасники заходу детально розглянули ситуацію про хід провадження процедур банкрутства на ДП “ВО “Знамя”, ДП НАК “Надра України” “Полтаванафтогазгеологія”, ЗАТ “Мостобудівельне управління № 8”, Колективному підприємстві залізобетонних виробів № 2 та інших.

Керівник обласної державної виконавчої служби Коноз В.М. доповів про хід стягнення в примусовому порядку заборгованості із заробітної плати на ПрАТ “Будівельне управління №9” “Полтаванафтогазбуд”. Органами ДВС через ДП “СЕТАМ” реалізовано два об’єкти нерухомості, що належали боржнику. Це дасть можливість виплатити в повному обсязі заборговану заробітну плату за виконавчими провадженнями.

До речі, у липні поточного року повністю ліквідована заборгованість із заробітної плати (2 млн. грн.) перед колишніми працівниками ДП НАК “Надра України” “Миргороднафтогазрозвідка”.

За результатами заходу, члени робочої групи рекомендували Головному територіальному управлінню юстиції у Полтавській області посилити роботу щодо контролю за діяльністю арбітражних керуючих, які здійснюють повноваження на підприємствах області з наявною заборгованістю із заробітної плати.