Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині Пенсійний фонд створив додатково 11 віддалених робочих місць

Про суть та механізми реалізації пенсійної реформи говорили під час кущового семінару, який відбувся в  Кобеляках. Про основні положення пенсійного реформування розповів заступник начальника управління пенсійного забезпечення Володимир Проходовський.

“Пріоритетом нашої роботи залишається якість та доступність для громадян послуг, що надаються органами Фонду. Це стосується створення віддалених робочих місць у об’єднаних територіальних громадах, центрах надання адмінпослуг, прозорих офісах. З початку року їх кількість зросла з 34 до 45, – відзначив Володимир Проходовський.

Участь у заході взяли сільські голови, депутати місцевих рад, посадові особи органів місцевого самоврядування, держслужбовці Кобеляцького, Новосанжарського і Козельщинського районів – загалом близько 50-ти осіб, повідомили в ГУ Пенсійного фонду України у Полтавській області.

У програмі семінару йшлося про державні гарантії прав громадян та механізми їх захисту, про можливості безоплатної правової допомоги, про механізм реформування окремих галузей, про антикорупційні заходи тощо.