Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині оновлять автопарк служби екстреної медичної допомоги

14 вересня у Департаменті охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації відбулось розкриття тендерних пропозицій, поданих на Міжнародні Конкурсні Торги № ІСВ 7.1.8 «Спеціалізовані санітарні автомобілі».

Йдеться про придбання 73-х спеціалізованих санітарних автомобілів класу «В» (автомобіль екстреної швидкої медичної допомоги, який розроблено та обладнано для транспортування пацієнтів, здійснення основного медичного догляду та нагляду за ними) та 20-ти класу «С» (реанімобілів).

Торги проводяться у рамках проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію у Полтавській області».

Свої пропозиції щодо участі в Міжнародних Конкурсних Торгах подали дві фірми – Ambulans Ilkyardim Hastane Cihazlari ve Tesisleri San. Tic. A.S. (Туреччина) та ТОВ «Автоспецпром» (Україна). Турецька фірма запропонувала два лоти на загальну суму 4 млн 334 тис. 250 євро. Пропозиція української фірми теж складається з двох лотів, але сума інша – 7 млн 820 тис. 106,77 доларів США (у тому числі ПДВ – 511 тисяч 595,77 доларів США).

У процедурі розкриття тендерних пропозицій взяли участь члени комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг, представники КУ «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», фірм, які подали тендерні пропозиції, неурядових організацій та члени Групи управління субпроектом.

Під час розгляду пропозицій конкурсних торгів консультанти із закупівель групи управління субпроектом Анатолій Митринюк та Олена Алєксандрова перевірили наявність усіх необхідних документів, а також оголосили запропоновану ціну по кожному із лотів. Зазначену інформацію внесено до протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів, який підписано головою, секретарем, членами тендерного комітету та учасниками, які взяли участь у процедурі розкриття пропозицій конкурсних торгів.
Протягом 120 днів буде прийнято рішення та оголошено результати процедури тендеру.

«Це дуже важливі лоти. У разі успішного проведення торгів, ми зможемо на 50-60% забезпечити нашу службу екстреної медичної допомоги санітарним транспортом», – зазначив заступник директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню та медичних кадрів ДОЗ ОДА Юрій Курилко.