Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Лубенщині започаткували міськрайонну спартакіаду з рекреаційних видів спорту 

23 вересня на території  Лубенської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату проходила відкрита міськрайонна спартакіада з рекреаційних видів спорту, з нагоди відзначення 1030-ої річниці заснування  міста Лубни та 75-ої річниці визволення Лубенщини від фашистських загарбників. 

Як повідомили у Лубенській райдержадміністрації, мета проведення змагань – залучення людей з інвалідністю до занять фізичною культурою та спортом, як ефективний засіб реабілітації; популяризація рекреаційних видів спорту; підвищення рівня майстерності його учасників; пропагування здорового способу життя.

Організаторами спартакіади є Лубенський районний осередок  Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» та громадська організацією «Осіб з інвалідністю «Лубни. Безмежність» за підтримки Лубенської СЗШІ, Лубенської райдержадміністрації та районної ради.  

Проводилися змагання з наступних видів спорту: дартс, кільця, кеглі, присідання, важка атлетика (підняття гантелів та гирі)

Брали участь близько 50 учасників , членів громадських організацій, школи-інтернату, та гості з Машівського району-члени Полтавського обласного осередку ВОІ СОІУ.

У нелегкій боротьбі були розіграні місця, серед всіх видів спорту. Переможці отримали грамоти та бурхливі оплески, а всі інші – подяку за активну участь.