Ви тут:
Суспільство Україна 

На Крюківський вагонобудівний завод відправився американський тепловоз (ВІДЕО)

Локомотив General Electric, який отримав назву «Тризуб», вирушив зі станції Чорноморськ-Порт до Крюківського заводу для подальшого доукомплектування, фарбування та сертифікаційних випробувань.

Про це на своїй сторінці у соцмережі facebook написав в.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євген Кравцов.

“На Крюківський вагонобудівний завод сьогодні зранку відправили локомотив GE. Вже наступного місяця, у жовтні, чекаємо його в роботі на українських коліях”, – йдеться у повідомленні.

Тепловоз ТЕ33А — вантажний тепловоз з асинхронним тяговим приводом розрахований для залізниць з колією 1520 мм, представник родини локомотивів GE Evolution Series. Створений підрозділом GE Transportation компанії General Electric.

Новий тепловоз спроектований за технічними вимогами, стандартами і ГОСТами для залізниць колії 1520 мм. Це односекційний шестивісний локомотив потужністю 3356 кВт з 12-циліндровим чотиритактним V-подібним дизелем типу GEVO12. Оснащений мікропроцесорною системою управління з електронним уприскуванням палива і бортовою системою діагностики. В експлуатації новий односекційний тепловоз здатний замінити двосекційний тепловоз типу 2ТЕ10. Порівняно з попереднім поколінням тепловозів на цих локомотивах знижені шкідливі викиди в атмосферу більше ніж на 40 %, витрати палива і мастила — на 17 %.