Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На ІІІ засіданні позачергової сесії Полтавської міськради затвердили заступників міського голови

Сьогодні відбулося ІІІ пленарне засідання позачергової сімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання, на яке прибули 28 депутатів із 42. Про це повідомили у Полтавській міській раді.

На порядку денному засідання 3 питання: про затвердження на посадах першого заступника міського голови та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів, про утворення виконавчого комітету, про присвоєння рангу секретарю Полтавської міської ради.

Так, депутати більшістю підтримали кандидатури Андрія Ляміна на посаду першого заступника міського голови, Олексія Чепурка – на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання ЖКГ), Людмили Бойченко – на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів (питання діяльності та розвитку гуманітарної сфери), Віталія Нікіпелова – на посаду заступника міського, керуючого справами виконкому.

Також ухвалено рішення про утворення виконавчого комітету Полтавської міської ради. Його кількісний склад становить 14 осіб, 10 з яких персонально затвердили сьогодні. Так, до складу виконкому увійшли секретар міської ради Олександр Шамота, перший заступник міського голови Андрій Лямін, заступники міського голови Олексій Чепурко, Людмила Бойченко, Віталій Нікіпелов. До складу виконкому також увійшли представники від депутатський фракцій міської ради: фракція СДП – Анатолій Вертелецький, фракція ВО «Свобода» – Владислав Шевченко та Дмитро Бурмака, фракція Об’єднання «Самопоміч» – Павло Рибка та Дмитро Гаврилко.