Ви тут:
Суспільство Україна 

На фестивалі «Історія:UA» в Києві презентують нову книгу серії “Усна історія”

В рамках фестивалю «Історія:UA» (13 жовтня, парк Тараса Шевченка) відбудеться презентація нової книги із серії «Усна історія російсько-української війни». Цього разу в центрі уваги – добровольчі батальйони, повідомляють в УІНП.

“Зараз народ намагається провести люстрацію. Депутата хватають, кидають в урну, кажуть, що в АТО його відправлять. Це позиція ізначально неправильна, бо в АТО не можна таких людей відправлять. Це не виправна колонія. Для мене люди, які туди йдуть, вони мають якусь привілегію. Це честь. Просто там існує можливість за свободу України віддати найдорожче – власне життя. І люди, які йдуть туди добровільно, – це дуже, дуже велика честь і дуже велика їм шана», – говорить Володимир, боєць батальйону «Донбас» та полку «Азов», спогади якого, серед інших, наведені в книзі.

Хто такі добровольці, що керувало ними на початку 2014-го і що керує нині, яка роль добробатів у цій неоголошеній війні? Відповіді на ці питання, подробиці про книгу та її героїв стануть відомі на презентації.