Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

На час проведення заходів до Дня міста у Гадячі на два дні перекриють вулиці

У Гадячі вже зранку 14 вересня перекрили рух транспорту через площу Соборну від центральної сцени, Райффайзен Банк Аваль, початку вулиці Гетьманська для монтування і демонтування сцени. Такі заходи запроваджені через святкування Дня міста Гадяч, яке триватиме впродовж всіх вихідних.

Вулиці будуть перекрити для транспорту до 6-ї ранку 16 вересня, повідомляє Гадяцька міська рада.

З 17:30 до 22-ї години 14 вересня буде тимчасово припинених рух транспортних засобів через площу Соборну від РДА до центральної сцени та по вулиці Шевченка від перехрестя вулиць Чапаєва та Шевченка до дитячого майданчика для проведення концерту живої музики.

15 вересня з 14-ї до 23-ї години буде припинений рух транспорту через площу Соборну від в’їзду до Свято-Успенського собору, початку вулиці Гетьманська; по вулиці Шевченка від перехрестя вулиць Чапаєва та Шевченка та від приміщення РДА для проведення заходів до Дня міста. Цього дня о 12-й годині відбудеться велопробіг від Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського по вулиці Гетьманській, площею Миру, вулицею Лохвицька, Тельмана, Гагаріна, Дружби, Полтавська, Драгоманова до площі Соборна.

Читайте також: У Гадячі визначились як святкуватимуть День міста.