Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Миргородця, який збував вогнепальну зброю, визнали винним та засудили

Завдяки наполегливій позиції прокуратури Полтавської області, чоловіка, який збував вогнепальну зброю визнали винним та засудили до реальної міри покарання.

Установлено, що наприкінці 2016 року мешканець міста Миргород збув вогнепальну зброю та бойові припаси, а саме перероблений стартовий пістолет, пристосований для здійснення пострілів бойовими патронами та набої до нього.

У подальшому, на початку 2017 року, під час слідчих дій встановлено, що вказаний громадянин носив при собі та зберігав за місцем проживання вогнепальну зброю – чотири пістолети, та справжній арсенал бойових припасів – гранату та 277 патронів різного калібру. Також громадянин незаконно зберігав психотропну речовину амфетамін. Про це повідомили у прокуратурі Полтавщини.

За процесуального керівництва прокуратури зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч. 1 ст. 309 (незаконне зберіганнянаркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України.

У травні поточного року Миргородським міськрайонним судом чоловіка визнано винним у вчиненні вказаних злочинів, але звільнено з випробуванням від відбування покарання у вигляді позбавлення волі.

Принципово не погоджуючись із вказаним рішенням суду, прокуратура оскаржила його в суді апеляційної інстанції.

Завдяки апеляційному реагуванню прокуратури скасовано явно несправедливо м’яке покаранняобвинуваченому та засуджено його до 3 років 6 місяців позбавлення волі реально.