Ви тут:
Суспільство Україна 

Ми маємо привчати себе думати про гіперлуп як технологію сьогодення, – Омелян

Міністр інфраструктури України відкрив захід в Мюнхені, який проводився Hyperloop Transportation Technologies (HTT) спільно з TÜV SÜD для партнерів компанії зі всього світу.

Під час заходу було презентовано попередні загальні рекомендації щодо сертифікації системи гіперлуп, які включають опис технології транспортування та будівництва, аналіз ризиків та основні аспекти безпеки руху, інформує Міністерство інфраструктури України.

«Якщо брати Раяни, будуючи літак, втілювали мрії людства, то гіперлуп це звичайна логіка та послідовний розвиток технологій» – розповів Володимир Омелян, додавши, що «у нас є все необхідне для впровадження такого транспорту, лише треба перестати думати про гіперлуп як віддалену технологію майбутнього».

«Я радий тому, що світовий лідер з сертифікації, TÜV SÜD, приєднався до проекту та долучив свою двохсотрічну експертизу – це важлива ознака того, що гіперлуп стає реальністю», сказав Міністр. «Це дає впевненість в тому, що гіперлуп буде безпечним видом транспорту, з дотриманням всіх вимог до безпеки руху, і Україна буде серед перших країн, які адаптують своє законодавство для впровадження інноваційного транспорту та забезпечення необхідного рівня безпеки.»

Головний виконавчий директор HTT Дірк Алборн підкреслив ключову роль Міністерства інфраструктури України у впровадженні транспортних інновацій у Східній Європі, підтримавши утворення Центре транспортних інновацій.

За підсумками заходу Міністр провів двосторонні зустрічі з HTT та TÜV SÜD. Під час них обговорено майбутні плани співпраці, зокрема щодо візиту представників HTT до України для зустрічей з партнерами ініціативи HypeUA, а також щодо відкриття офісу TÜV SÜD в Києві.