Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

МОН розробляє нову формулу фінансування вишів, – Гриневич

Зараз Міністерство освіти і науки працює над новою формулою фінансування вищої освіти, що вимагає залучення висококваліфікованих спеціалістів, які розуміють як фінансові та економічні механізми, так і роботу системи освіти.

Про це сказала міністр освіти Лілія Гриневич під час спілкування з викладачами та студентами Харківського національного економічного університету ім. Кузнеця, пише Освіта.ua

«Погляньте, що сьогодні відбувається. Вища освіта перебуває в процесі реформ. Перший прийнятий у сфері освіти закон після Революції гідності – це був Закон «Про вищу освіту». Зараз ми вже працюємо над змінами до цього закону – настільки динамічно все змінюється. Зараз усі університети хочуть більше фінансової автономії, але це неможливо у статусі бюджетної установи. Тому неуникненно відбуватиметься зміна, і університети переходитимуть в інші статуси», – зауважила міністр.

За її словами це означає, що у вишів з‘явиться більше фінансових повноважень і обов‘язків. А для їх виконання будуть потрібні люди.