Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Міська влада Полтави звертатиметься у Мінрегіон, щоб завершити будівництво першого в Україні спортивного комплексу

27 вересня перший заступник міського голови Андрій Лямін разом з депутатами міськради Андрієм Матковським, Майєю Матвєєвою, Вадимом Ямщиковим відвідали з робочим візитом об’єкт будівництва по вулиці Петра Юрченка, 1а. Нині там тривають роботи по спорудженню спортивно-видовищного комплексу з приміщеннями громадського обслуговування.

Про це повідомляє Полтавська міська рада.

Начальник управління капітального будівництва Володимир Годня розповів, що нині завершені роботи по спорудженню основних конструктивних елементів:

“Є стіни, покрівля, чорнові підлоги, всі перекриття. На сьогодні проводяться роботи з пожоброблення, доводиться до ладу вітраж центрального фасаду, проводяться роботи з утеплення фасаду”.

Зазначений спортивно-видовищний комплекс – єдиний об’єкт подібного зразка, який зводиться в Україні. Будується він за європейськими технологіями, а за своїми показниками він не матиме рівних по усій країні. Проте, як зазначають депутати міськради, аби завершити розпочате, потрібні неабиякі фінансові та трудові ресурси:

“Ідея будівництва сучасного басейну в Полтаві – чудова. Але станом на сьогодні, на це з міського бюджету вже використано майже 50 мільйонів гривень. А для того, щоби завершити будівництво необхідно ще близько 50 мільйонів і близько 20 мільйонів на обладнання, – зауважив депутат міської ради Андрій Матковський. – Звичайно, ми будемо продовжувати будівництво цього комплексу, але, я вважаю, нам потрібна допомога. Тому будемо звертатися в Міністерство регіонального розвитку для того, щоби нам допомогли довести справу до кінця. Бо у місті зараз багато великих проблем і ми не можемо 70 мільйонів спрямувати на самий комплекс”.

Перший заступник міського голови Андрій Лямін зауважив, що нині існують проблеми з графіком проведення робіт. Але, ситуація буде виправлятися, а роботи – активізуватися:

“Найголовніше встигнути до зими утеплити фасад, щоби ми мали можливість запустити тепло та виконувати внутрішні роботи. На 90% готова котельня. Тому є можливість продовжувати роботи в зимовий період. Найближчим часом планується також упорядження окремих приміщень, в яких буде монтуватися обладнання”.

Басейн у спортивно-видовищному комплексі призначений для цілорічного обслуговування населення. Він матиме пропускну здатність 700 відвідувачів на добу.

У комплексі функціюватимуть два басейни (з габаритами 50×21 м – для дорослих та з габаритами 25×7,9 м – для дітей), трибуни на 298 глядачів, у тому числі місця для осіб з інвалідністю. Також, будуть обладнані доріжки для плавання, сходинки та стартові тумбочки, обхідні доріжки. Окрім того, тут облаштують спортивно-тренувальну залу, адміністративний корпус, а також допоміжні групи приміщень.

Система Orphus Поделиться на fb