Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Медична сестра з Полтавського району стала лауреатом всеукраїнської премії “Герой-рятувальник року – 2018”

Напередодні Дня рятівника Президент Петро Порошенко нагородив одинадцятьох лауреатів всеукраїнської премії «Герой-рятувальник року – 2018».

«Перед вами – одинадцять звитяжців, котрі не роздумуючи ризикнули своїм життям заради порятунку ближнього. Незважаючи на те, що серед них є діти, вони не злякалися, не відступили, не відвернулися і не втекли», – відзначив Президент.

Глава держави відзначив той факт, що кожен із удостоєних звання «Герой-рятувальник року – 2018» не вважає себе героєм, не зважаючи навіть на те, що за вчинком кожного із них – врятоване життя, повідомляють у МВС.

«Я твердо переконаний, що саме за такими українцями майбутнє нашої великої держави. Ви, дорогі діти, є приклад для наслідування наступних поколінь. За кожною історією, за кожним врятованим ними життям – родини, батьки, друзі, які назавжди пам’ятатимуть цих звичайних, на перший погляд, дітей. І ці люди завжди будуть вдячні вам за небайдужість, за врятовані життя своїх близьких. Я твердо переконаний, що від сьогодні День рятівника – це і ваше свято також. Навіть якщо ви ще не визначилися з тим, якою буде ваша майбутня професія – будете пам’ятати про це і залишатися рятівником і зберігати вірність тій благородній справі. Ваші вчинки і ваші звання Героя-рятувальника назавжди залишаться з вами і у серці кожного українця», – наголосив Петро Порошенко.

Серед відзначених премією й медична сестра «Полтавського районного клінічного центру первинної медичної допомоги» Розсошенської амбулаторії Дарія Тутко.

Наприкінці травня цього року разом з маленьким сином вона врятувала з води рибалку, у якого відмовили ноги і він впав у водойму.