Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцькі учні їздять до шкіл безкоштовно

За інформацією департаменту соціального захисту та питань АТО виконкому міської ради, щомісяця безкоштовним проїздом у міських тролейбусах користуються  549 кременчуцьких школярів, а в маршрутних таксі – 875 учнів. Пільги на проїзд школярам віком до 12 року надаються програмою соціального спрямування «Турбота», яка фінансується за рахунок коштів міського бюджету. Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

На 2018 рік для відшкодування втрат за перевезення учнів віком до 12 років департаменту соціального захисту населення та питань АТО виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області затверджено кошторисом видатків по місцевому бюджету 1 200 000,00 грн. 

Нагадаємо, безкоштовні перевезення здійснюються протягом навчального року для учнів віком до 12 років загальноосвітніх навчальних закладів міста. Учням, які користуються електротранспортом, видаються проїзні квитки на відповідний місяць, а учням, які користуються автотранспортом – проїзні квитки із розрахунку 2 квитки в навчальний день, вартість якого відповідає вартості проїзду на маршрутах загального користування.