Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Керівники структурних підрозділів Полтавського міськвиконкому не прийшли на зустріч з Олександром Шамотою

Сьогодні, під час розмови з журналістами, на яку були запрошені й керівники структурних підрозділів Полтавського міськвиконкому, Олександр Шамота розповів про свої плани щодо покращення життя полтавців.

Зокрема, він зауважив, що сьогодні запросив на зустріч й керівників усіх напрямків роботи Полтавського міськвиконкому, від яких залежить життєдіяльність міста. Проте, посилаючись на зайнятість, вони не прийшли.

«Сподіваюся, що нам таки вдасться зустрітися з керівниками структурних підрозділів та поспілкуватися щодо подальших дій і спільної роботи. Наша сьогоднішня мета – це реагувати на потреби у місті. Важливим є об’єднання депутатів. Найближчим часом ми будемо скликати 3-тє пленарне засідання 17-ї позачергової сесії Полтавської міської ради. Але до цього плануємо провести засідання депутатських комісій», – розповів Олександр Шамота.

Також Олександр Шамота сказав, що депутати звернулися з заявою до поліції, у якій повідомили про викрадення печатки Полтавської міської ради.

Нагадаємо, що сьогодні вранці у Полтавській ОДА представили секретаря міськради. А вдень – Олександр Мамай провів прес-конференцію, на якій єдиним діючим міським головою назвав себе, а секретарем — Оксану Деркач.