Ви тут:
Головне Кримінал Полтавщина Пригоди Суспільство 

Керівник полтавського підприємства самовільно захопив 230 гектарів землі

Завдяки активізації роботи прокуратури Полтавської області у сфері земельних відносин судитимуть керівника підприємства за самовільне зайняття земельної ділянки площею майже 230 га.

Так, керівник агропідприємства, в порушення вимог ст.122 Земельного кодексу України та ст.37 Закону України «Про охорону земель», достовірно знаючи про відсутність будь-яких правовстановлюючих документів, організував посів та обробіток земель сільськогосподарського призначення загальною площею майже 230 га.

Ці землі розташовані на території Попівської сільської ради Зіньківського району.

Вартість зазначених земель становить майже 33 млн гривень.

Своїми незаконними діями директор підприємства спричинив державі збитків на майже 370 тисяч гривень.

Прокуратурою затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно зловмисника за ч.1 ст.197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки) КК України.

Під час досудового розслідування кримінального провадження керівник сільськогосподарського підприємства відшкодував державі завдані збитки у повному обсязі.

Крім цього, за позовом прокуратури вказані землі площею майже 230 га повернуті державі. Наразі на виконання рішення суду підприємством скеровано акти приймання-передачі до Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області.

Нагадаємо, органи прокуратури Полтавської області розпочинають принципову боротьбу із порушеннями законодавства у сфері земельних відносин, повідомила прес-служба прокуратури області.

Система Orphus