Ви тут:
Економіка Полтавщина Суспільство 

ГПУ “Полтавагазвидобування” очолив новий керівник

 Євгена Палєнку призначили директором Газопромислового управління «Полтавагазвидобування» замість Олександра Кобези, який обійме посаду першого заступника директора «Полтавагазвидобування».

До цього Євген Палєнка працював першим заступником гендиректора Smart Energy  більше року, у червні 2017 році він був призначений фінансовим директором Regal Petroleum plc (підконтрольна Smart Energy).

До того, майже 20 років Євген Палєнка займав керівні позиції у фінансовому напрямку компанії JKX Oil & Gas plc. Він є членом Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів (АССА – Association of Chartered Certified Accountants). Отримав фінансову і економічну освіту в Харківському державному університеті та Oklahoma State University, США.

Нагадємо, що газопромислове управління «Полтавагазвидобування» входить до складу АТ «Укргазвидобування» і нещодавно відзначило 55-ту річницю від дня створення .

Торік видобуток ГПУ «Полтавагазвидобування» склав: 6,076 млрд куб м природного газу або 40% від всього видобутку «Укргазвидобування», та 325,8 тис т нафти і конденсату (70% «Укргазвидорбування).

«Полтавагазвидобування» здійснює розробку 42 родовищ газу і нафти у Полтавській, Харківській, Сумській і Дніпропетровській областях. Експлуатаційний фонд ГПУ становить  726 свердловин. Газопромислове управління налічує 64 виробничих об’єктів, – сказано у повідомленні компанії.